چـرا از بارینت اسـتفاده کنید؟

اگر دنبال یک راه ساده برای انتقال بار خود هستید، بارینت میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.با اپلیکیشن بارینت شما میتوانید بار خود را روی نقشه دنبال کرده و زمان دقیق رسیدن بارتان را به مشتریان خود اطلاع دهید.برای این کار فقط کافیست مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و در خواست بارینت دهید تا حاضرترین خودرو را برایتان معرفی کرده و بارتان را تا مقصد گزارش دهد.هزینه انتقال را بصورت آنلاین به راننده داده و دیگر نیازی به وجود پول نقد نخواهید داشت. ما در بارینت با پشتیبانی 24 ساعته حتی در روز های تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده میشود.در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیر تلفنی میتوانیداز صفحه تماس با ما استفاده کنید.در حال حاضر بارینت در تمامی شهر های ایران فعال بوده و قابل استفاده میباشد.

مـبتنی بر تـکنولـوژی

ارتباط میان صاحبان بار و هزاران راننده آماده به کار با قیمت‌دهی آنی و رصد لحظه‌ای بار از بارگیری تا تخلیه

رانندگـان و صاحـبان ناوگـان حـمل

با پیوستن به ناوگان حمل بارینت علاوه بر کسب درآمد بیشتر، با آرامش بیشتر، از هرکجا که هستید بارها را ببینید و به هرجا که علاقه‌مندید بار ببرید.

بارینت

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php70/root/usr/lib64/php/modules/memcache.so' - /opt/cpanel/ea-php70/root/usr/lib64/php/modules/memcache.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: